Odbierz Bezpłatne Próbki Lakierów Orange Line

24-04-2017

Już kilkuset polskich modelarzy odebrało bezpłatne próbki lakierów modelarskich Hataka Hobby. Co w lakierach Orange Line z Hataki wywołuje aż taką ciekawość użytkowników, że bez wahania decydują się na ich wypróbowanie?

Czy widzą już swoimi oczami świetnie wykonane i bez trudu pomalowane modele? Czy czują dotyk bezbłędnie gładkiej powierzchni modelu, na której widać spod farby nawet najdrobniejsze detale. Czy słyszą już opinie kolegów chwalących jakość powłoki malarskiej? A może już czują smak zwycięstwa w kolejnym konkursie modelarskim?

Każdy z zamawiających lakiery Orange Line doświadcza tego na swój sposób. Na pewno są ciekawi jak polski produkt może dawać takie efekty. I to bez uciążliwego zapachu porównywalnych produktów renomowanych firm japońskich.

Do czego porównać malowanie lakierami Hataka?

Korzystania z lakierów Hataki nie można porównać do malowania podobnymi produktami firm japońskich lub słowackich, których używanie wymaga stosowania agresywnego rozcieńczalnika, który zaraz po otwarciu zaalarmuje Twoich domowników swoim przenikającym, duszącym zapachem, prowadząc nawet do niepotrzebnych konfrontacji tak bardzo psujących komfort malowania modelu, malowania na które czekałeś tyle dni przygotowując powierzchnię modelu, i które musisz skracać aby spełnić oczekiwania współlokatorów.

Porównywalne jest tylko działanie rozcieńczalnika. Rozcieńczalnikiem Orange Line bez problemów rozcieńczysz lakiery innych producentów. Jeżeli lubisz taki zapach, to możesz rozcieńczać lakiery Hataka Levelling Thinnerem konkurencji

Oto opinie niektórych z testerów bezpłatnych próbek:

  • Sebadu: „Dostałem darmowy jet black i rozcieńczalnik. Polubimy się. Już się polubiliśmy. Bardzo ładna powierzchnia, bezkonfliktowe nakładanie aerografem… i mniej inwazyjny zapach. Fajnie, że nasz krajowy producent zrobił bardzo dobry produkt. Tak trzymać.”
  • Kokos85: „Jestem świeżo po drobnych testach, i mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat Jet black i rozcieńczalnika. W moim odczuciu farba ta jest w stanie „wybaczyć” drobne błędy np. podczas rozcieńczania. Bardzo ładnie przechodzą przez dysze i dają ładną powierzchnie… Prawdopodobnie polubimy się wzajemnie z Hataka Orange Line”
  • Dyabeu: „Jestem po pierwszych testach „oranżadowej” Hataki i coś mi się zdaję, że się polubimy na dłużej. Farby w sam raz dla tych co lubią warstwy, cienkie warstwy;) Dziękuję za próbki Arma Hobby.”

Twoje korzyści ze stosowania lakierów Orange Line Hataka Hobby?

  • łagodny zapach rozcieńczalnika którego najprawdopodobniej nie zauważą domownicy
  • malowanie bez zatykania aerografu i ciągłego czyszczenia dyszy
  • perfekcyjna, cienka i gładka powierzchnia po pomalowaniu modelu
  • dobre krycie kolorem przy cienkiej warstwie lakieru
  • doskonale widoczne spod lakieru nawet najdrobniejsze detale
  • rozcieńczalnik Orange Line obsłuży także lakiery i surfacery innych firm

Mam dla Ciebie bezpłatne próbki lakierów Hataka Hobby Orange Line

Chcę, abyś także i Ty mógł wypróbować lakiery Hataka Hobby Orange Line. Dołącz do kilkuset modelarzy, który wyrobili sobie zdanie na ich temat.

Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatne próbki mam do Ciebie tylko dwie prośby: Pierwsza to wypełnienie ankiety, która pozwoli nam lepiej dostosować ofertę farb i modeli do potrzeb modelarzy takich jak Ty. Druga prośba to opłacenie mniej niż połowy kosztów wysyłki – 6,15 zł zamiast 12,50.

Uwaga, oferta ważna tylko na terenie Polski. Nie wysyłamy próbek za granicę. Za niedogodność przepraszamy.

Po wypełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany do strony gdzie będziesz mógł zamówić próbki. Daj komputerowi chwile czasu na wykonanie przekierowania.

Po wysyłce próbek lakierów dostaniesz jeszcze jako bonus roczny rabat 15% do naszego sklepu.

Wypełnij ankietę teraz!

Napisz bez ograniczeń, podziel się swoim zadaniem na zadane pytania. Każda, nawet najbardziej nieszablonowa odpowiedź ma znaczenie!

Email  
Imię  
Nazwisko  

Jakie modele sklejasz?

 

Dlaczego właśnie takie?

 

Jakimi farbami malujesz modele?

 

Dlaczego właśnie nimi?

 

Co Cię irytuje podczas sklejania modeli?

 
Zgadzam się z polityką prywatności