80-lecie Bitwy o Anglię, Zestaw Limited Edition

03-07-2020

Za tydzień mija 80 lat od rozpoczęcia Bitwy o Anglię, pierwszej wygranej przez Aliantów wielkiej bitwy Drugiej Wojny Światowej. W bitwie tej kilka tysięcy lotników skutecznie odparło niezwyciężona do tej pory niemiecką Luftwaffe. Najnowszy zestaw Arma Hobby oddaje pamięć bohaterom tych zmagań.

  • 70023 Hurricane Mk I – Battle of Britain – Limited Edition - zamów teraz!

W zestawie, obok świetnych wyprasek z poprzednich modeli Hurricane Mk I, znajdziesz ogromną kalkomanie w nowej, udoskonalonej formule Techmodu. Na powierzchni 13 x 18 cm znajdziesz malowania samolotów na których walczyli bohaterowie Bitwy o Anglię. Jako bonus otrzymasz pełny komplet oznaczeń państwowych RAF, w dwóch wariantach kolorystycznych, standardowym i firmy Gloster.

  • Model jest dostępny w przedsprzedaży do ostatniego tygodnia lipca, wtedy rozpoczniemy wysyłki zamówień

Model w trakcie przedsprzedaży możesz zakupić także w zestawie promocyjnym z dodatkowymi ramkami, częściami plastikowymi do modelu. W takim przypadku, kalkomanie modelu wystarcza do wykonania dwóch kompletnych modeli, ponieważ zawierają bonusowy dodatek – drugi komplet napisów eksploatacyjnych, tablice przyrządów i pasy pilota. Model możesz kupić także w pakietach promocyjnych z akcesoriami i farbami, sprawdź koniecznie listę zestawów pod zdjęciami modelu.

Zobacz także:

Jak znaleźć pakiety promocyjne?

Zobacz na ilustracji poniżej: