Errata kalkomanii do Hurricane Model Kit #70020 i promocja

12-02-2019

Bardzo zależy nam na merytorycznej poprawności modeli Arma Hobby. Wkładamy w to dużo wysiłku, pomimo to zdarza się czasem jakiś błąd. W kalkomanii do modelu #70020 Hurricane Model Kit (dawniej Junior Set) trafił się właśnie taki przypadek. Litery RF-E na oba boki samolotu różnią się nieco od siebie. Jeden komplet ma kształt sprzed korekty. Niestety nie zostało to wychwycone podczas druku.

Errata kalkomanii

Przygotowaliśmy erratę, zawiera ona też jako bonus dodatkowe numery seryjne P3700 pozwalające wykonać model innego Hurricane z Dywizjonu 303 noszącego oznaczenia RF-E. Errata jest dodawana do każdego nowego modelu. Możesz ją też zamówić bezpłatnie przez wypełnienie formularza reklamacji tutaj.

Promocja

Wysyłanie reklamacji wiąże się dla nas z dodatkowym kosztem. Oczywiście jesteśmy gotowi ponieść go, abyś otrzymał dopracowane kalkomanie. Możesz jednak, przy okazji zamawiania erraty, wesprzeć nas, składając zamówienia w sklepie i dopisując w uwagach, że prosisz o dodanie erraty kalkomanii.

Przygotowaliśmy w związku z tym wyjątkową promocję obowiązującą w tym tygodniu: ramki plastikowe do modelu Hurricane (bez pudełka, instrukcji i kalkomanii) w dobrej cenie. Były one dostępne tylko podczas premiery modelu i zdecydowaliśmy się je udostępnić ponownie zupełnie wyjątkowo, jako bonus przy okazji erraty kalkomanii. Ramki można kupować do 24 lutego 2019. Do ramek możesz dobrać model, kalkomanie lub farby z dodatkową zniżką, zajrzyj na stronę produktu i przewiń w dół do zestawów promocyjnych. Zobacz też inne promocje w sklepie.