Nowa odsłona bloga armahobbynews.pl

30-04-2019

Zapraszamy do odwiedzenia bloga firmowego armahobbynews.pl. W nowej odsłonie nowoczesny, bardziej przejrzysty układ strony, większe zdjęcia. Na stronie znajdziesz artykuły o modelach Arma Hobby, galeria gotowych modeli i dokumentację modelarską. Chcemy, aby nasz blog był źródłem informacji i inspiracji dla Twoich projektów modelarskich.

Informacje z wewnątrz firmy

Na blogu publikujemy zapowiedzi modelarskie i informacje o modelach przed ich wypuszczeniem. Piszemy też o naszych planach i odpowiadamy na pytania modelarzy.

Galeria modeli

Znajdziesz tu nadesłane zdjęcia modeli sklejonych przez sympatyków Arma Hobby. Ty też możesz zaprezentować swoje prace, skontaktuj się z nami bez wahania.

Dokumentacja modelarska

Dokumentacja zawiera artykuły o historii samolotów które możesz wykonać z naszych modeli. Poznaj epicke historie lotniczych zmagań i skorzystaj ze wskazówek dotyczących malowania i oznakowania zawartego w modelach. Duża wartośc artykułów stanowia wysokiej jakości zdjęcia ze zbiorów uznanych historyków,

Dowiedz się więcej!

Blog armahobbynews.pl jest miejscem na wymianę informacji między Arma Hobby a modelarzami. Pod każdym artykułem możesz zadać pytanie autorowi lub podyskutować z autorem zamieszczając komentarz. Dodatkowo system gwiazdek pozwala na ocenę jakości artykułów.