Ostrza Modelarskie Olfa

07-11-2017

Jeżeli sklejasz model plastikowe po prostu musisz mieć odpowiedni nożyk. Do sporadycznego sklejania wystarczy wprawdzie tani nożyk z odłamywanymi ostrzami. Do bardziej ambitnych zadań przyda się profesjonalny nożyk z bezpieczną, wygodną raczką i zawsze ostrymi ostrzami.

skalpel olfa

Noże modelarskie

Noże modelarskie Olfa są niemalże synonimem narzędzi tnących dla modelarzy. To nie są chińskie podróbki! Całość produkcji wykonywana jest w Japonii i podlega japońskim standardom i kulturze pracy.

Bardzo dużą wagę przykłada Olfa do wygody i bezpieczeństwa. Wymienne ostrza zaopatrzone są w plastikowy dyspenser do wyrzucania ich po zużyciu. Okrągłe rączki są nie tylko wygodne ale i zabezpieczone przed sturlaniem się ze stołu.

 mata do cięcia Olfa

System produktów do cięcia Olfa zawiera też maty podkładowe. Zabezpieczają one blat przed uszkodzeniem przez ostrza. Dodatkowo ich  powierzchnia opóźnia tępienie ostrzy i sama leczy się po nacięciu.

Oferta Olfa w Arma Hobby

W naszym sklepie znajdziesz najbardziej potrzebne nożyki, wymienne ostrza i matę do cięcia. Zobacz wszystkie produkty Olfa tutaj