Wysyłka zamówień 16-20 lipca 2018 - Nowe Informacje!

17-07-2018

Po premierze modelu "jedenastki" wysyłka zamówień w tak małej firmie jak Arma Hobby to nie lada wyzwanie! Pierwsze wysyłki miały miejsce w poniedziałek 16 lipca. Druga porcja wychodzi w środę, a trzecia w piątek. Mamy nadzieje, że do tego dnia wyślemy już wszystkie zamówienia złożone podczas premiery modelu.

  • W oczekiwaniu na przesyłki zapraszamy na bloga, gdzie opublikowaliśmy serie artykułów o modelu, historii P.11c i o malowaniach zawartych w modelu. Zadawajcie pytania i komentujcie! link
  • Zdjęcia sklejonego modelu i krótki artykuł o budowie znajdziesz tutaj
  • Modele "jedenastki" i "siódemki" kupisz tutaj

Przepraszamy za opóźnienia w wysyłce zamówień P.11c

2018-07-20

Dziękujemy za cierpliwe oczekiwanie na wysyłkę modeli. My też bardzo chcemy, aby ten model dotarł już do Waszych rąk, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Niestety w tym tygodniu otrzymaliśmy z wtryskarni za mało wyprasek aby zrealizować wszystkie zamówienia. Wiązało się to z jakimiś niezależnymi od nas problemami technicznymi, które zostały wczoraj zażegnane.

Szczęśliwie dzisiaj dotarło do nas kolejne kilkaset modeli. Żałujemy, ale mimo to nie zdążymy już dziś wysłać wszystkich zamówień. Przewidujemy, że wyślemy je najpóźniej do wtorku. Chcemy jakoś wynagrodzić Wam czas oczekiwania. Każde zaległe zamówienie wysłane w przyszłym tygodniu otrzyma gratis pędzel Arma Hobby nr 2.