Przedsprzedaż modelu Hurricane Mk IIb

01-09-2020

Pod koniec września wchodzi do sprzedaży model Hurricane Mk IIb/c Expert Set. Już teraz możesz go zamówić w przedsprzedaży. Wysyłkę planujemy od 28 września. Model zawiera części do wykonania wersji IIb lub IIc, z opcjonalnymi zbiornikami (Intruder) lub bombami (Hurribomber) i sześć wersji malowania i oznakowania (3x IIb i 3x IIc).

Razem z przedsprzedażą (preorder) Hurricane IIb/c możesz nabyć dodatkowe ramki do modelu tzw.: “overtrees”. Dostępne są po jednej lub po trzy do każdego modelu Hurricane IIb/c w pakietach promocyjnych. Kalkomania z zestawu będzie miała komplet oznaczeń dla dwóch lub więcej  malowań, I będziesz mógł w ten sposób skleić kilka modeli z jednego pakietu promocyjnego. Dodatkowo w sklepie Arma Hobby znajdziesz kalkomanie Techmod I inne akcesoria do Hurricane, które pomogą Ci podrasować model.

Wraz z modelem wchodzi do oferty nowa ramka szklana (forma do poprzedniej zepsuła się i zamówiliśmy nową) ma przeprojektowane owiewki (cieńsze ok. 1,5 raza). Można ja już kupić w naszym sklepie, a dla zamówień o wartości 100 zł lub większej dajemy rabaty (znajdziesz je w koszyku podczas składania zamówienia).