O firmie

 

Kim jesteśmy? 

Dobre pytanie na początek. Jesteśmy pasjonatami modelarstwa, pracujemy w branży modelarskiej od 1998 roku.
  • Wojtek Bułhak - wspólnik firmy, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż międzynarodową.  Skleja głównie modele figurek i trochę czołgów oraz samolotów w różnych skalach. Ulubiony temat - polska historia i lotnictwo morskie USA. Zobacz modele na blogu Wojtka.
  • Marcin Ciepierski - wspólnik firmy, odpowiedzialny za gromadzenie dokumentacji i projektowanie 3D. Skleja głównie modele samolotów w skali 1:72. Lotnictwo morskie i inne tematy znajdziesz na blogu Marcina.
Wojtek i Marcin spotykali się w klubie modelarskim w połowie lat 90 -tych. Potem pracowali dla Mirage Hobby, Adalbertus i Attack Squadron. W końcu założyli Arma Hobby w listopadzie 2013 roku.
  • Michał Pawłowski - odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną i sprzedaż krajową. Kontroluje wszystkie formalności .

Nasza misja? 

Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości modeli plastikowych. Chcemy aby były to pomniejszone kopie historycznych maszyn, które łączą wysoką jakość szczegółów i łatwy montaż. Wszystko to, co umożliwia modelarzowi zbudowanie miniaturowej repliki tak szybko, jak to możliwe. Tak aby zacząć malowanie i weathering bez zbędnej zwłoki.

Jak pracujemy? 

Nasze modele są zaprojektowane przy użyciu technologii CAD 3D. Następnie przygotowywane są stalowe formy wtryskowe do produkcji wyprasek modeli. Cała praca projektowa i produkcja form i modeli odbywają się w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Polski i Unii Europejskiej.
Tym co wyróżnia nasze podejście to bardzo szczegółowa analiza danych na temat danego samolotu. Jeżeli sklejasz model Arma Hobby to bardzo wiele informacji o historycznych o nim znajdziesz na naszym blogu armahobbynews.pl
 

Co produkujemy? 

Produkujemy plastikowe modele do sklejania. Modele samolotów w skali 1/72, w pierwszej kolejności maszyn związanych z historia polskiego lotnictwa. Zobacz listę produktów: Modele Arma Hobby
 

Spotkaj nas w social media:

       

Scalemates - profil Arma Hobby