O firmie

 

Kim jesteśmy? 

Dobre pytanie na początek. Jesteśmy pasjonatami modelarstwa, pracujemy w branży modelarskiej od 1998 roku.
  • Wojtek Bułhak - wspólnik firmy, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż międzynarodową.  Skleja głównie modele figurek i trochę czołgów oraz samolotów w różnych skalach. Ulubiony temat - polska historia i lotnictwo morskie USA. Zobacz modele na blogu Wojtka.
  • Marcin Ciepierski - wspólnik firmy, odpowiedzialny za gromadzenie dokumentacji i projektowanie 3D. Skleja głównie modele samolotów w skali 1:72. Lotnictwo morskie i inne tematy znajdziesz na blogu Marcina.
Wojtek i Marcin spotykali się w klubie modelarskim w połowie lat 90 -tych. Potem pracowali dla Mirage Hobby, Adalbertus i Attack Squadron. W końcu założyli Arma Hobby w listopadzie 2013 roku.
  • Michał Pawłowski - odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną i sprzedaż krajową. Kontroluje wszystkie formalności .

Współpracownicy

  • Jakub Bomersbach - modelarz i projektant 3D
  • Grzegorz Mazurowski - marketing i PR

 

Nasza misja? 

Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości modeli plastikowych i multimedialnych, które łączą wysoką jakość szczegółów i łatwy montaż. Myślimy o idealnym dopasowaniu części i wysokiej  dokładności. Wszystko to, co umożliwia modelarzowi zbudowanie miniaturowej repliki tak szybko, jak to możliwe. Tak aby zacząć malowanie i weathering natychmiast .

Jak pracujemy? 

Nasze modele są zaprojektowane przy użyciu technologii CAD 3D. Następnie przygotowywane są formy wtryskowe lub modele matki do odlewów żywicznych. Części wzorcowe są drukowane przy użyciu drukarek 3D. Stosujemy klasyczne odlewy z żywicy do produkcji części modeli. W pudełkach znajdziesz części  fototrawione , przezroczyste części z żywicy , a nawet wydruki 3D. Wydruki 3D pozwalają nam produkować m.in. trudne do odlania części do naszych modeli. Od 2015 roku produkujemy także klasyczne modele plastikowe, które stopniowo staną sie głównym produktem naszej firmy.

Co produkujemy? 

Produkujemy zestawy modeli do sklejania w dwóch tematach wiodących. Wojskowe i historyczne figurki Adalbertus oraz modele i akcesoria lotnictwa oraz marynarki wojennej Attack Squadron oraz modele plastikowe i żywiczne Arma Hobby.