O firmie

 

Kim jesteśmy? 

Dobre pytanie na początek. Jesteśmy pasjonatami modelarstwa, pracujemy w branży modelarskiej od 1998 roku.
 • Wojtek Bułhak - wspólnik firmy, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż międzynarodową.  Skleja głównie modele figurek i trochę czołgów oraz samolotów w różnych skalach. Ulubiony temat - polska historia i lotnictwo morskie USA. Zobacz modele na blogu Wojtka.
 • Marcin Ciepierski - wspólnik firmy, odpowiedzialny za gromadzenie dokumentacji i projektowanie 3D. Skleja głównie modele samolotów w skali 1:72. Lotnictwo morskie i inne tematy znajdziesz na blogu Marcina.
Wojtek i Marcin spotykali się w klubie modelarskim w połowie lat 90 -tych. Potem pracowali dla Mirage Hobby, Adalbertus i Attack Squadron. W końcu założyli Arma Hobby w listopadzie 2013 roku.
 • Michał Pawłowski - odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną i sprzedaż krajową. Kontroluje wszystkie formalności.
 • Zbyszek Malicki - modelarz w jedynie słusznej skali 1/72. Tylko Pacyfik. W firmie projektuje grafiki i bierze udział w opracowaniu modeli.
 • Maciek Wroński - niespokojny duch, zafascynowany techniką i wykonaniem działających sprzętów z niczego. Projektuje modele w 3D.
 • Maciek Ruciński - najmłodszy w zespole, dzięki niemu produkcja naszych modeli przyśpiesza.
 • Grzesiek Mazurowski - modelarz w jedynie słusznej skali 1/72, szmatopłaty i polonika. Redaktor bloga armahobbynews.pl, kontakt z mediami i wsparcie konkursów..
 • Ania Długokęcka - Obsługa zamówień. Odprawy celne.
 • Maciek Milke - Obsługa zamówień. Marketplace i logistyka.

Więcej i historii firmy znajdziesz na blogu link.

Chcesz dołączyć do zespołu? - Zobacz stronę rekrutacja link

 

Nasza misja? 

Naszą misją jest zapewnienie modelarzom jak największej satysfakcji z budowania modeli.
 
Dążymy do tego, aby nasze modele były wiernymi kopiami historycznych maszyn, które łączą wysoką jakość szczegółów i łatwy montaż. Wszystko to, co umożliwia modelarzowi zbudowanie miniaturowej repliki tak szybko, jak to możliwe. Tak aby zacząć malowanie i weathering bez zbędnej zwłoki.

Jak pracujemy? 

Nasze modele są zaprojektowane przy użyciu technologii CAD 3D. Następnie przygotowywane są stalowe formy wtryskowe do produkcji wyprasek modeli. Cała praca projektowa i produkcja form i modeli odbywają się w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Polski i Unii Europejskiej.
Tym co wyróżnia nasze podejście to bardzo szczegółowa analiza danych na temat danego samolotu. Jeżeli sklejasz model Arma Hobby to bardzo wiele informacji o historycznych na jego temat znajdziesz na naszym blogu armahobbynews.pl

Co produkujemy? 

Produkujemy plastikowe modele do sklejania. Modele samolotów w skali 1/72, m.in. maszyn związanych z historia polskiego lotnictwa. Zobacz listę produktów: Modele Arma Hobby
 
Modele Arma Hobby są produkowane w następujących seriach:
 
 • Expert Set - to zestawy dla zaawansowanych modelarzy, z większa kalkomanią, blaszka fototrawioną i maskami do malowania kabiny.
 • Model Kit (dawniej Junior Set) - to podstawowe zestawy modeli plastikowych, przeznaczone nie tylko dla początkujących, ale też dla zaawansowanych modelarzy pragnących szybko skleić model "prosto z pudełka". W zestawie znajdziesz części plastikowe i kalkomanię dla 2 opcji malowania i oznakowania.
 • Limited Edition (Edycja Limitowana) - to zestawy wypuszczone z krótkiej serii, z specjalnie dobranymi wersjami malowania i oznakowania. Zawierają części plastikowe i kalkomanie dla 2 lub więcej wariantów oznakowania.
 • Deluxe Set - to wyjątkowe, podwójne zestawy dla prawdziwych koneserów modelarstwa. W pudełku znajdziesz dwa modele plastikowe z dodatkami z Expert Set, bardzo dużą kalkomanię z 8 wersjami malowania i dodatkowe bonusy.
Zobacz modele w sklepie:

Spotkaj nas w social media:

 

Scalemates - profil Arma Hobby