Prezent dla modelarza

02-12-2020

Święta to także czas, w którym obdarowujemy najbliższych tym, czego nie mogliby sobie kupić albo tym, czego od nas by się nie spodziewali. Jak obdarować modelarza, kiedy sami nie znamy się na niuansach tego hobby? Co zrobić, aby prezent był trafiony. Jednym ze sposobów jest bon zakupowy w sklepie Arma Hobby.

Bon Zakupowy – prezent dla modelarza

Bon będzie wygodnym prezentem, może być wykorzystany na dowolne zakupy w dogodnym dla modelarza momencie. Obdarowany wybierze sobie dokładnie to, co najbardziej pomoże mu w czerpaniu radości z tego hobby. Model, narzędzia, farby lub dodatki? Każdy modelarz znajdzie tu coś dla siebie.

Wybierz bon zakupowy w nominałach od 50 do 1000 zł link

Zakupiony bon otrzymasz emailem. Jest to kod, który użyty podczas zamówienia w sklepie pokryje koszt zamówionych produktów do wartości swojego nominału. Możesz przekazać go modelarzowi w formie wydruku lub na ozdobnej karcie, która możesz przygotować osobiście.

.

Model lub akcesoria modelarskie na prezent

Jeżeli wiesz, czego dokładnie trzeba modelarzowi, bez wahania kupuj w sklepie Arma Hobby. Wygodna dostawa do paczkomatu pozwoli odebrać przesyłkę w wygodnym momencie podczas przedświątecznych zmagań (masz na odbiór 48 godzin od włożenia do skrzynki).

Sprawdź:

  • Rabaty w sklepie, sprawdź zanim wygasną (link)
  • Zajrzyj do nowości i promocji
  • Kalendarz i wysokiej jakości ilustracja z obrazem samolotu z pudełek modeli Arma Hobby link.