Koniec epoki w Arma Hobby

27-01-2017

W modelarstwie jak w życiu, wszystko ma swój kres. Tak też jest i w Arma Hobby. Zobacz co kończy się w Arma Hobby i jak możesz na tym skorzystać.

Arma Hobby zaczynała jako producent akcesoriów. Przełomem było pojawienie się w pierwszym roku działania firmy dwóch pełnych modeli samolotów:

Oba te modele dochodzą do końca swojej obecności na rynku. Pozostało po kilkanaście sztuk tych modeli i postanowiliśmy wyprzedać je ze świetnym rabatem do końca stycznia 2017. Tak mała liczba utrudnia już dystrybucję, nie jesteśmy w stanie zapewnić, czy dla wszystkich odbiorców hurtowych na pewno wystarczy. Wolimy za jednym razem oczyścić półki dla nowych modeli.

Zasady Promocji

Dla tego wprowadzamy super promocję. Oba modele oferujemy do końca stycznia z 25% rabatem dla klientów detalicznych. Spiesz się, jeżeli chcesz je jeszcze mieć bo od 1 lutego nie będzie ich w sprzedaży. Ostatnie sztuki, o ile nie zostaną sprzedane, zostaną zezłomowane!

  • RABAT 25% do końca stycznia 2017

Dla czego Koniec Epoki?

To pierwsze modele samolotów, które wychodzą z oferty Arma Hobby. Powoli zaczyna się zmiana pokoleniowa. Kiedy odejdą pozostałe produkowane dzisiaj modele żywiczne, głównym naszym produktem będą już modele plastikowe. Czy żywiczne odejdą w przeszłość? Raczej nie, ale będą już tylko dodatkiem do modeli plastikowych. Chyba jednak małym dodatkiem.

Polecamy nowości

Farby do malowania pędzlem Hataka Hobby BLUE LINE

Lakiery modelarskie o niezrównanej jakości Hataka Hobby ORANGE LINE

Wszystkie nowości, modele, akcesoria, farby i kalkomanie znajdziesz tutaj