Nowości Eduard i Yahu - Marzec 2022

07-03-2022

Do naszego sklepu przybyły właśnie nowości Eduarda i Yahu.

Modele

Z modeli Eduarda do wyboru są wyłącznie myśliwce, ale każdy z nich jest legendą. W skali 1/48 to Messerschmitt Bf 109 G-14 (Profipack), Spitfire Mk.IXc w tańszej wersji Weekend Editon oraz wypasiony Mustang F-51D/RF-51D z wojny koreańskiej w limitowanej serii Dual Combo (w pudełku dwa modele, podwójne blaszki i maski. Malowania amerykańskie, południowokoreańskie, brytyjskie i południowoafrykańskie).

Dla modelarzy sklejających 1/72 mamy kolejne wcielenie dobrego i lubianego modelu MiG 15 w niedrogiej edycji weekendowej, z ciekawymi malowaniami (Chiny, Rumunia, Czechosłowacja - na okładce czechosłowacki samolot w niebieską kratę!!!)

Akcesoria

Najnowsze akcesoria zarówno Eduarda jak i Yahu przeznaczone są do naszego modelu Mustanga P-51 B/C w skali 1/72. Ich zastosowanie pozwoli jeszcze bardziej wzbogacić i tak już bardzo dobrze zdetalowany model.

Bardzo ciekawą opcją jest tablica przyrządów wykonana z wielką precyzją przez renomowanego śląskiego producenta takich akcesoriów – Yahu Models. Mamy do dyspozycji dwa warianty, amerykański i brytyjski (pasuje także do samolotów polskich) różniące się drobnymi detalami. Tablice Yahu są pomalowane techniką sitodruku, kolory są doskonałe, bez rastra.

Eduard proponuje nam całą gamę dodatków: fototrawione, barwione detale, pasy bezpieczeństwa, bardzo użyteczne maski do malowania kabin (japoński papier kabuki!) a także wysokiej jakości żywiczne bomby, brytyjskie i amerykańskie, o różnych wagomiarach – z detalami fototrawionymi i kalkomaniami.