Przedsprzedaż Nowości Wrzesień 2023

Przedsprzedaż Nowości Wrzesień 2023

19-09-2023

Po długim i intensywnym zaangażowaniu w skalę 1/48, dziś rozpoczynamy przedsprzedaż dwóch nowych modeli w skali 1/72!

Jak zwykle w przedsprzedaży przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne zestawy promocyjne z bezpłatnymi dodatkami w druku 3D, a przy większych zestawach także z dobrym rabatem!

Nowe pudełko Mustanga

Pierwszy z tych modeli to nowe pudełko P-51B/C Mustang 1/72 z maskami i trzema atrakcyjnymi malowaniami znanymi z pierwszej, wyczerpanej już edycji „Expert Set”. „Starych” pudełek Mustangów już nie ma, skończyły się wszystkie „Expert Sety”, niewiele już zostało brytyjsko-polskiego „Model Kita”, i te pudełka nie będą już wznawiane.

Mocniejszy morski Hurricane

Drugi model to kontynuacja naszej morskiej przygody z Hurricanem, w którą wyruszamy wspólnie z Wojciechem Łuczakiem, znanym dziennikarzem lotniczym, wspierającym nas tu merytorycznie i narracyjnie.

Tym razem proponujemy mocniejsze wcielenie tego samolotu: Sea Hurricane Mk IIc 1/72. Tę wersję „Huragana” przygotowaliśmy w zestawie zawierającym znane i doceniane wypraski plastikowe Hurricane IIc i żywiczny zestaw do łatwej konwersji wydrukowany w 3D. To koncepcja, która sprawdziła się już w modelach Sea Hurricane Ib i „przeciwpancernego” Hurricane IId – mimo potrzeby pewnych przeróbek w plastikowych częściach, modelarze doskonale sobie radzą z ich budową i powstało z tych zestawów już sporo bardzo fajnych modeli! Do tego w pudełku Sea Hurricane IIc znajdziecie trzy bardzo ciekawe malowania!

Zestawy promocyjne w przedsprzedaży

Oba te modele możesz już zamawiać w przedsprzedaży w atrakcyjnych zestawach promocyjnych. Im większy zestaw zamówisz, tym więcej dostaniesz bonusów:

  • do każdego Mustanga dostajesz dodatki w druku 3D!
  • zestaw 2 modele – do każdego dostajesz dodatki w druku 3D!
  • zestaw 3 modele – do każdego dostajesz dodatki w druku 3D i rabat!

Bezpłatne dodatki 3D

W podwójnych i potrójnych zestawach zakupionych w przedsprzedaży w sklepie Armahobby.pl otrzymasz do każdego modelu bezpłatnie dodatki żywiczne wydrukowane w 3D:

  • Hurricane – fotel z pasami
  • Mustang – koła.

Do każdego, nawet pojedynczego przedsprzedażowego Mustanga dostajesz dodatki w druku 3D:

  • wydechy, fotel z pasami i kratki chłodnic.

Promocja obowiązuje tylko w sklepie Armahobby.pl, trwa do pierwszego tygodnia października! Wysyłkę modeli rozpoczniemy w pierwszym tygodniu października.

Polecane produkty

70063 Sea Hurricane Mk IIc 1/72

70063 Sea Hurricane Mk IIc 1/72

Model plastikowy Sea Hurricane IIc w skali 1/72 z wydrukiem konwersji 3D
70067 P-51 B/C Mustang™

70067 P-51 B/C Mustang™

Nowa edycja modelu P-51 B/C w skali 1/72.