Farby Modelarskie

Farby Modelarskie

Dla zapalonego modelarza nie istnieje lepsza nagroda niż moment, w którym skończone dzieło wreszcie staje się wiernym obrazem swojego rzeczywistego odpowiednika. Jednak, aby osiągnąć taki efekt, nie wystarczą zwykłe naklejki oraz inne półśrodki wątpliwej jakości — niezbędne są wysokiej klasy farby akrylowe lub celulozowe. W tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swoim kreacjom koloryt na jaki zasługują!

Modelarstwo — farby akrylowe i celulozowe w wielu odsłonach

Wybór farby do malowania modeli czołgów i samolotów to nie tylko kwestia koloru — równie istotna jest kwestia dopasowania produktu do metody aplikowania. W tej sekcji znajdziesz między innymi farby akrylowe z linii RED, które zostały stworzone z myślą o malowaniu aerografem. Ta seria kierowana jest do średnio zaawansowanych użytkowników.

Początkującym proponujemy natomiast linię BLUE — te barwniki doskonale nadają się do nakładania pędzlem. Najbardziej wymagający użytkownicy z pewnością docenią natomiast serię ORANGE. Drobny pigment i brak wypełniaczy to gwarancja doskonałego krycia, a tym samym najlepszego efektu końcowego. Jeśli zależy Ci na najwierniejszym odwzorowaniu najmniejszych szczegółów, to najlepsza opcja.

Farby modelarskie — pojedynczo lub w zestawie

Nasza oferta pozwala Ci robić zakupy tak, jak lubisz! Możesz zdecydować się na jeden z naszych zestawów tematycznych — zawierających autentyczne kolory sił powietrznych lub lądowych konkretnego kraju — lub wybrać pojedynczy barwniki, wedle własnych upodobań. Każda pozycja została szczegółowo opisana na podstronie produktu. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości!